Přeskočit na obsah

Tipy na vánoční dárky

Pivo

Samozřejmě! Před Vánoci můžete vybírat z mnoha vánočních speciálů. I my se přizpůsobujeme poptávce a v tomto období i u nás najdete více ležáků, které pivař klasik ocení. Pestřejší nabídku máme ale ve svrchně kvašených pivech. Doporučujeme vybrat něco z kategorie Nevšedních zážitků, která se hodí pro slavnostní chvíle.

Dárkové balíčky

Vyberte piva do krabičky - ke třem lahvím a krabičce přibalíme podtácek a otvírák. Ppřidejte ještě třeba ponožky, skleničku, nebo dárkový poukaz. Velmi oblíbená jsou vánoční piva. Krabičky máme na lahve i plechovky.

Pivní ponožky

"Měkkouši" k Vánocům patří. My máme pivní ponožky české výroby v několika designech.

99 Kč
Skleničky

Pivní sklo různých tvarů od různých pivovarů i to je součást pivní kultury.

Pivní kosmetika
Pivní kosmetika 99 - 349 Kč

Pivo do vany je oblíbeným sportem. K tomu můžete přidat i pivní pěnu, sprchový gel, nebo peeling vyrobený s pivem.

99 - 349 Kč
Pivní předplatné

Nabízíme ve variantách piva v lahvích i plechovkách na rok, půl a čtvrt roku. V prvním balíčku najdete otvírák, degustační skleničku a sadu tiskovin (info o pivním předplatném, degustační lístky, návod jak degustovat). Darovat můžete první zásilku, nebo poukaz.

Dárkové poukazy

Nevíte co vybrat? Kupte poukaz. Nestíháte? Kupte poukaz.

Krabice z Pivní lednice

Do krabice se vejde až 25 plechovek o objemu 0,5l. Vybrat si je můžete sami a nebo si od nás nechat namíchat. Samolepky pak mohou být s logem pivovaru, pivním stylem, nebo na ně můžeme přidat nějaký vzkaz.

Kurz
Kurz sleva 5% s kódem "PL5"

Třeba kurz ze https://www.sladkovaakademie.cz/.Ondra už navštívil kurz Senzorická analýza piva. I jejich další kurzy (Pivo a pivovarnictví a Pivní styly) jsou nabité informacemi a degustačními zážitky. Navíc na tyhle kurzy s kódem z Pivní lednice "PL5" můžete získat slevu.

sleva 5% s kódem "PL5"
Vstupenky
Vstupenky 2 290 Kč

Jestli si můžu něco přát...tak ať je to zážitek. Darovat můžete vstupenky na nějakou parádní pivní akci. Třeba tahle zichovecká bude už 27.1.2024 v Praze. Potkáme se tam?

2 290 Kč