Přeskočit na obsah

CO JE PIVnÍ PŘEDPLATNé?

Místo časopisu až k vám domů každý měsíc dorazí výběr piv z Pivní lednice. Jako vždy od nás čekejte rozmanité pivní styly. Podle zvolené varianty dostanete ochutnat buď 6 lahví, nebo 6 plechovek každý měsíc.

U předplatného lahví se občas může objevit i plechovka 0,5l něčeho silnějšího, nebo něčeho, co v lahvi nebylo a měli byste to ochutnat.

Pro opravdové klasiky, kteří neholdují poznávání různých pivních stylů nabízíme i PŘEDPLATNÉ LEŽÁKů. 

RECENZE

Matěj S.: “Předplatné jsem dostal jako dárek. Pro mě jako zkušeného pivaře byl výběr piv vyvážený. Byly tam zajímavé kousky i klasika. Co je důlěžité, tak většina piv byla na úrovni od dobrých pivovarů. Pivní předplatné bych určitě doporučil. Moc děkuji.”
 
Jiří Š.: “Produkt “Pivní předplatné” – skvělý nápad, udělal velikou radost, a to jak svým rozsahem, tak také obsahem.
Výběr piv – toto je samozřejmě velmi subjektivní, avšak v mém případě se vám podařilo zacílit velmi přesně. Svrchně kvašená piva z českých minipivovarů jsou vynikající a jsem rád, že takových byla naprostá většina (občasné minipivovarové ležáky, příp. ochucená piva byly také fajn). Jasně jsem vnímal, že piva nebyla vybrána nijak náhodně, nýbrž se snahou o co nejširší záběr, a to jak ve stupňovitosti, tak ve výběru druhů piv. To rozhodně velice oceňuji.
Ještě jednou velice děkuji jak za skvělý produkt, tak za skvělý výběr piv.”

Jak DAROVAT PŘEDPLATnÉ?

Předplatné nejčastěji kupujete jako dárek. Obdarovanému můžete darovat první balíček piv, nebo dárkový poukaz. Ten můžeme poslat emailem, nebo v tištěné podobě.

Součástí prvního balíčku je sada informačních materiálů (degustační lístky, návod jak degustovat a informace o pivním předplatném), degustační sklenička a otvírák.

CO jE PIVNÍ DEGUSTACE?

Pivní degustace je jednorázový výběr piv. Hodí se jak pro společný večer s přáteli, tak jako dárek na popíjení po několik večerů. Součástí balení jsou degustační lístky a návod jak degustovat. Stejně jako v předplatném zde obdarovaný ochutná různé pivní styly. Pokud máte zájem sestavit degustaci jen z vybraných stylů, nebo některé vynechat,  stačí to připsat do poznámky.