Přeskočit na obsah

Očekáváné novinky 18.5.23

  • od

NOVINKY TOHOTO TÝDNE:

Piva Very Merry Tropically, Juicy Bomb Pink Boots a Raspberry Porter od PIVOVAR ANTOŠ čekáme v plechovkách. Od Axiom Brewery bude v plechovce Czech Pilsner Rumpál.
Haksna Brewery má nová gose do série Herbs and Fruit:
#1 12° Lime & thyme Gose
#2 12° Raspberry & basil Gose.

Od Pivovar Chroust doplníme čerstvé várky ležáku Jura a Helmuta West Coast Rye IPA. Od MadCat to bude Single Hop Ale Amarillo a taky náš oblíbený Mango-piña-coco-sour-us v novém kabátku. Od Pivovar Matuška přibyde New England a od Pivovar Mazák Talus Modern IPA 14°.

Pivovar Potmehúd uvařil SMaSH the Taiheke s novozélandským chmelem, který má vyjíměčně intenzivní grepfruitové aroma s tóny tropického ovoce.

Bilokace je zázračná schopnost být na dvou místech najednou – stejně jako ležák, který Sibeeria Brewery s La Quince uvařili ve Španělsku i v Čechách – my přivítáme pražskou verzi IPL Bilocation Prague.

Kupa novinek dorazí i z moravského Pivovar Thrills Brewing:
Citra On Me 12° Oat cream Single hop IPA
Long Week 12° Session IPA
Smart as* 12° Pale Ale
Over & Over 12° Fruited Farmhouse Ale
Best Newz 13° Farmhouse Ale

A končíme zase u Z. Rodinný pivovar Zichovec dal do plechovek Pšenici 12°. Z novinek pak uvařili lehký letní Summer Ale Summer Vibes 10°. “V sérii Koncept vám představujeme netypické kombinace chutí a ani toto pivo není vyjímkou. Zde jsme použili aromatické belgické kvasnice, výrazný americký chmel Citra a to celé v lehkém výrazně tmavém těle. Opravdový hybrid chutí.”

Zichovecké poznávání a objevování chutí i pivních stylů vás zatím vždy hodně bavilo, tak uvidíme, jak se trefí s dalším Konceptem.

Máte své favority? Co si dáte? Tohle vše bychom do lednic měli přidat už zítra kolem poledne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *