Přeskočit na obsah

Novinky 8.6.2023

  • od
NOVINKY TOHOTO TÝDNE:
Pojďme se podívat čím se zaplní naše lednice a vezmeme to zase hezky od Antoše až po Zichovec.
PIVOVAR ANTOŠ se s novinkami rozjeli a my čekáme Session Cold IPA Cryodance, Session Rye IPA Hubený Netopýr, Saison IPA Farm Crystal, osmičku Lemongrass Farmhouse Ale Ahoj Léto! Na léto se taky bezva hodí kyseláče, třeba Very Merry Fruity. Ale to ještě není všechno, třešničkou na dortu je jejich třetí verze Pudingu, ve kterém se ukrývají maliny, bílá čokoláda a bonbony marshmallow.
Černý potoka – “Disko radši ne” 11° je Hazy Session IPA s chmely Cryo Pop, Mosaic, Idaho 7 a Crux 11° kalná a šťavnatá jedenáctka s chutí tropického ovoce a jahod.
Od Haksna Brewery přidáme Nest in West a Fog or Smog. Pivovar Chroust uvařil Sicilské léto Blood Orange Gose a nakyselo je i Máňa od Pivovar Matuška.
Pioneer Beer uvařil Bleduli DDH White IPA a Etapa je název pro jejich Summer Ale.
Deadly Combo NEIPA: Idaho 7 + Strata přináší Pivovar Potmehúd. Z Rotoru přiletí osmička Vlaštovka – spodně kvašená, za studena chmelená, s citrusovým aroma.
Do Sibeeria Brewery dorazilo druhé pivo, které uvařili spolu s kamarády z The Piggy Brewing Company. Tentokrát u nich v pivovaru ve francouzském Liverdunu (cyklus “Grosse Bière de copain”). Aromatický, decentně hazy silák se chmely Columbus, Superdelic a Mosaic. Na zdraví… teda… Santé!
Rodinný pivovar Zichovec chystá kyselé léto a zvolil kombo jahod s rebarborou, mňam!
A tuhle sladkou (nebo kyselou?) tečku tu máme na závěr a teď už jen dodáme, že tohle všechno čekáme ve čtvrtek kolem poledne.
Tak na co se nejvíc těšíte vy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *