Přeskočit na obsah

Pivní dárkomat

DO VÁNOC ZBÝVÁ

:
:
:

Ondra miluje pivo a všichni to o něm ví. A tak k narozkám, svátku, nebo k Vánocům dostává pivo…No a není to vždycky dobrá volba.

Proč? Protože často je to pivo, které mu nechutná. Víme, že to není jen tak, koupit jako lajk pivo někomu, kdo má rád “ta svoje”. 

A umíme s tím pomoct!

Můžete si vybrat z kategorie Dárky (kliknutím dole na “dáreček”) předpřipravené degustace, předplatné, nebo poukaz. Moc rádi vám taky vytvoříme dárek na míru, nebo klidně i pro Míru. Moc nám pomůže, když nám řeknete, co ten váš “Míra” běžně pije, zda mu udělá radost speciální pivní sklenice, nebo ponožky a taky budeme potřebovat vědět, do jaké finanční výše chcete “Míru” potěšit. Pošlete nám to na email ondra@pivnilednice.cz.

Například:

Můj manžel Ondra má rád IPA, pivní ponižky by unosil – velikost nohy 46, skleniček už máme doma dost a další nepotřebujeme (jako jeho žena, to musím vědět nejlíp:). Rád ochutná piva z různých pivovarů. Potřebuji pro něj malý pěkně zabalený dárek k svátku a chci za něj zaplatit kolem 800 Kč. 

Iveta (vaše jména pro nás mohou být fajn vodítkem k výběru piva s jmény, nebo raritními názvy – už se u nás chladila Anežka, Markétka, Bára, Stella, Sarah, Nina, Ellen, Helenka, Helga, Jura, Helmut, Zikmund, nebo třeba Mistr, Krystus, Magor, Idiot, Povaleč atd.).

Je toho mnoho, co se kolem piva točí… čím se milovník piva (a možná i pivní snob🙂 obklopuje. 

Inspirací k nákupu hezkého pivního dárku může být i naše nepravidelná rubrika Ukaž pivní svět. Najdete tam pivní knihovny opravdových pivních znalců, fotky pivního archivu, oblečení i tipy na zajímavé pivní festivaly. Třeba by vstupenky na pivní akci byly tím pravým dárkem, který udělá největší radost.