Přeskočit na obsah

Čas na Clock

Potštejnský pivovar Clock je náš oblíbený. Nemáme to k nim daleko a to nejen v kilometrech. Ondra tam slavil už své 30. narozeniny:)). Tady vás budeme informovat o novinkách, které se k nám dostanou z pivovaru Clock.

Zima

Když už venku příliš zima není, u nás od tohoto týdne bude.
Nabízíme Vám totiž Zimu. Mrazivá etiketa, ale uvnitř příjemné pivo nachmelené za studena chmely Strata, Sabro, Riwaka a Galaxy. Stylem New England IPA, která doplňuje trojici DDH Wheat Ale na jaro, Peach Sour NEIPA na léto a Podzim NEIPA.

Inovace etiket
 
V průběhu roku bude docházet k obměně etiket. Hlavní změnou budou aktualizované texty, které na nich uvádíme. Dlouhodobými měřeními jsme došli k závěrům, že některá data je třeba upravit, například obsah alkoholu. Dále jsme rozšířili počet jazykových mutací.
Nemusíte se bát, receptura se nezměnila, dochází opravdu jen k upřesnění informací. S touto změnou dojde zároveň i k menším grafickým úpravám.
Nové etikety začneme používat, jakmile nám dojde zásoba těch předešlých. Nebude to tedy najednou u všech piv, ale postupně a může se i stát, že chvilku budou v oběhu obě varianty.

Piva z pivovaru CLOCK a FENETRA, která u nás chladíme najdete tady: