Přeskočit na obsah

Apríl

Pivní lednice bude letos slavit 3. narozeniny a tak jsme si k nim nadělili hned 3 kooperační piva s trojicí u nás nejprodávanějších pivovarů – Sibeerií, Zichovcem a Clockem.

Sibeeria – The Smell of Countryside – Farmhouse Celebration Ale
My do Prahy vždy vozíme závan venkova a taky vejce od našich slepiček. Farmhouse Ale byla tedy pro kooperační várku se Sibeerií jasná volba.

Zichovec – Like A Beer – Poctivej ležáček na 3 rmuty
Další kousek v sérii Like A bude pivo, které by mělo chutnat jako pivo. Poctivý ležáček, pivo v každém pivu, které draze jen chutná. Z chmelů je použit jen jediný, protože ŽPČ si vystačí. A co víc si k 3. narozeninám přát než 3 rmuty.

 

Clock – Ondráš – Triple IPA
IPA je Ondrův nejoblíbenější pivní styl. Tahle je trojitá a chmelená trojicí Ondrových nejoblíbenějších chmelů. Najdete v ní Simcoe, Nelson Sauvin a Sabro.

Tyhle spolupráce se podařilo držet v tajnosti a zůstaly pivním překvapením od Ondry pro vás i pro spolupracující pivovary.

 

APRÍÍÍÍL! 

Srandu máme rádi. A pivo to máme taky moc rádi. Tyhle “kooperačky” vznikly k 1. dubnu v našich představách. 

Na oslavu 3. narozenin Pivní lednice, které jsou už za měsíc si pro vás něco připravíme. A ještě předtím se moc těšíme na “slepou degustaci/poznávačku”, které se můžete zúčastnit a zjistit jak dobře poznáte, co pijete. Ten nejlepší z účastníků si bude moct nakoupit za 1000 Kč u nás v lednici. Někteří už si balíček zakoupili a do 15.4. mají čas vše ochutnat a sepsat do formuláře své poznatky. My potom vše vyhodnotíme a nejlepšího odměníme poukazem.